בתקופה בה המצב הכלכלי מטריד את כולנו, השקעות נדל"ן זוכות לעניין רב. כל אדם שיש ברשותו הון כספי מבקש למצוא את הדרך להפיק ממנו את התועלת הטובה ביותר. תכניות החיסכון שמציעים הבנקים לא מציעות תשואות גבוהות מספיק, הבורסה כרוכה בסיכון רב למשקיעים מתחילים וכך גם קופות גמל. אם אתם מחפשים אפיק השקעה יציב ומניב לטווח הארוך, השקעה בנדל"ן תהיה הפתרון המתאים. חברת אם אס אן נדל"ן שמחה להציע לכם אפשרויות להרוויח הרבה יותר. כאשר פועלים נכון, הכסף שלכם עובד בשבילכם.

תשואות בתחום הנדל"ן אפשר להשיג בכמה דרכים: השכרת נכסים שנמצאים בבעלותך, מימוש הנכס על ידי מכירה במחיר גבוה ממחיר הקנייה, יזמות עסקית. נציין כי קיימים תחומים בשוק הנדל"ן בהם כדאי להשקיע לטווח הארוך, לא כל ההשקעות מניבות רווחים באופן ישיר. פעמים רבות נדרשת המתנה עד לתקופה בה המחירים בשוק יגיעו לשיאם. במקרים אחרים נדרש שיפוץ בכדי למכור את הנכס במחיר גבוה יותר.

 

רכישת נכסים למטרת השכרה

msn

הצעד הפופולרי ביותר בתחום הוא רכישת דירות ובתים למטרת השכרה. בעל הנכס נהנה מתשואה חודשית קבועה. הרווחים מכסים את ההשקעה הראשונית או את הלוואת המשכנתא שנטלתם בתוך זמן קצר. חברת אם אס אן נדל"ן מציעה עשרות דירות יד שנייה להשכרה או רכישת דירות ובתים ישירות מהקבלן למטרת השכרה. כאשר רוכשים דירה להשכרה חשוב לזכור לבחון את הדברים לעומק. רכישת דירות להשכרה בשכונות רפאים בהן עומדים עשרות נכסים להשכרה עלולה להסתיים במפח נפש.

ייעוץ מקצועי בבחירת השקות נדל"ן משמעותי לקבלת החלטות חכמות. רגע לפני שאתם משלימים את העסקה שימו לב לשכונה, לסוג האוכלוסייה, לביקוש באזור אל מול ההיצע, מחירי שכר הדירה ומצב הנכס. דירות שנמכרות במחיר נמוך בצורה משמעותית ממחיר השוק מדליקות נורה אדומה. בדקו היטב מה מסתתר מאחורי המחיר הנמוך. החזקת הדירה כרוכה גם כן בהוצאות כספיות. אם רכשתם נכס מאוד ישן בבניין מוזנח, המחיר אולי נמוך יותר, אך צפויות לכם גם הוצאות תחזוקה.

 

השכרת נכסים לטווח הארוך

דייר קבוע ואחראי שישכור מכם את הנכס למשך 10 שנים יעניק לכם שקט נפשי. קשה מאוד למצוא דייר כזה. דירות שמשפחות אפשר יהיה להשכיר לטווח הארוך, דירות שמושכרות לסטודנטים מאופיינות בתחלופת דיירים מהירה יותר. בכדי למנוע נזקים כספיים או נזקים לנכס שימו לב היטב למי אתם משכירים את הדירה, החתימו את הדיירים על אחריות לנזק ואל תוותרו על צ'ק ביטחון או ערבויות.